יום רביעי, 21 בספטמבר 2016

יִגָאֵל ידין מציע להוציא את הנח"ל מהשדות

סגן ראש הממשלה יִגָאֵל ידין. מאחוריו ראש הממשלה מנחם בגין ושר האוצר שמחה ארליך. ישיבת הכנסת, 27.9.1978. צלם יעקב סער, לע"מ

באוגוסט 1948 הוקמה יחידת הנח"ל - נוער חלוצי לוחם - יחידה שנועדה לשלב שירות צבאי והתיישבות חקלאית. עד 1980 הקימה היחידה למעלה מתשעים היאחזויות נח"ל שחלק גדול מהן הפכו במרוצת השנים ליישובים אזרחיים. במשך הזמן, עם ההתקדמות הרבה בהתיישבות החקלאית בישראל, החלו לעלות רעיונות שיש לשנות את אופי פעילותו של הנח"ל.
בנובמבר 1977, בוועידה ה-13 של ההסתדרות הכללית, נאם נציג ד"ש (התנועה הדמוקרטית לשינוי) יגאל בן-נון (לשעבר חבר "הפנתרים השחורים") וקרא להפנות את גרעיני הנח"ל להתיישבות קבע בערי פיתוח: "גרעינים אלה יהוו תשתית חברתית בריאה צעירה ודינמית שתקלוט מתיישבים מבחוץ ותהווה עתודה למנהיגות מקומית בעתיד".
מנהיג תנועת ד"ש, סגן ראש הממשלה יגאל ידין (שהיה אחראי לתחום שיקום השכונות), תמך בגישה שיש להפנות חלק מגרעיני הנח"ל לעיירות הפיתוח ושלח מכתב בעניין זה לשר הביטחון עזר ויצמן אליו צירף את נאומו של בן-נון (תיק גל-7824/9):

יש לציין שלימים שינה הנח"ל את אופי פעילותו והוא משתתף היום בפעילות קהילתית בעיירות פיתוח לצד המשך פעילותו בהתיישבות החקלאית.

14 תגובות:

phim sex אמר/ה...

, phim ses viet
, phim sexi viet nam
, phim xet cua viet nam
, phimsexy viet nam
, pim set viet
, phim set vien nam
phim 3x viet nam 2016  ,
This is really very nice blog and so informative. Thanks a lot for sharing this article.

Andersson Jesica אמר/ה...

קראתי תגובה מקוונת של עיתונאית מבוססת קליפורניה מגלה כיצד היא מוצאת חבר (אהבה אמיתית) 3 חודשים לאחר שהחבר שלה לשעבר נפרד. אני שולח הודעת דוא"ל ליצירת קשר עם אותו ד"ר אודודואה מכיוון שיש לי כוונות עוצמתיות אלה שהדברים יעבדו עבורי, האמנתי בעדויות שהן הוכחות מהחיים האמיתיים. הבנתי שזה יהיה טוב לשתף כאן כיוון שאני יודע שזה יעורר גם אחרים.
למזלי מספיק נתקלתי בדוא"ל של Dr.Oduduwa (dr.odduwaspellcaster@gmail. com) ליצירת קשר שנמצא בקטע של תגובה בבלוג. היום אני מעיד בשמחה ובאושר בלבי לשתף את המאמר הזה לעולמי ... זה אחד הרגע הכי משמח בחיי. ד"ר אדודואה הוא הכישוף האמיתי הגדול-אהבה, ארגן כישוף מטעמי כדי לשחזר את בעלי לשעבר בעזרת כישוף הקסם והכישוף שלו. בעבר ניסיתי ייעוץ איות של גלגל כישוף אחר לא עובד בשבילי, הם דורשים כסף, אבל Oduduwa זה כישוף אהבה בשבילי בלי לבקש ממני לשלם עבור שירותיו. זו תוצאה מיידית אמיתית ומדהימה.
אני נשואה מעל 6 שנים וזה היה כל כך נורא כי בעלי ממש בוגד בי וחיפשתי גירושין, נפרדנו לפני ארבעה חודשים וחזרנו שוב אחרי כל כך הרבה התחננות עם מתנות אהבה נחמדות. אני כל כך אוהבת את הגבר של בעלי, לא יכולתי לעשות שום דבר כדי לפגוע בו או לגרום לו להרגיש יותר רע איתי .. פשוט רציתי שהוא יחזור שיבטוח בי לנצח. היום שנינו חיים באושר יחד לאחר שאודודואה השיק כישוף אהבה בשמי.
אני משמח תודה ומודה לאיש הגדול הזה אודודווה. בהתחלה חששתי מספק, אבל אני מנסה את זה וזה יעבוד לטובתי. אני בטוח שזה יעבוד גם לך, 100% בטוח.
צרו עימו קשר באמצעות תביעתו האישית (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
יש לו את הכוחות לפתור את בעיות היחסים הבאות:
* לחשי אהבה Win-Back אהוב לשעבר
איות קסם הצלחה וקידום
* קסם מזל - כוכב עסקים
* הגנה וחיים ארוכים,
* רזולוציית קללה, הגדלת פין ושד.
* טיהור רוחני, שריפת שומנים,
* קסם פוריות - פירות של נשים,
* מגילת גזרות, איות בוטיק ומחשבי משחק
אותו מאמר שקראתי ברשת הציל את קשרי הנישואין שלי מגירושים, קראתי ויצרתי קשר בדוא"ל כדי לתקשר עם Dr.Oduduwa לקבלת עזרה באמצעות: (dr.oduduwaspellcaster@gmail. Com)

ALIZA ACHAZYAH אמר/ה...

היי חברים, אני איזבלה אית'ן, אני חדש כאן אני לא יודע איך הדברים עובדים כאן, אבל קראתי כאן תגובות טובות ואוסיף מעט מחיי כי זה יהיה שימושי עבור רבים מ אותנו כאן, מחפשים תשובות ופתרון מערכות יחסים. הייתי במערכת יחסים עם אוול במשך ארבע שנים, הוא נפרד ממני, עשיתי הכל כדי להחזיר אותו, אבל הכל היה לשווא, כל כך רציתי אותו בגלל האהבה שיש לי לבעלי, שאלתי אותו על כל מה שהבטחתי, אבל הוא סירב. הסברתי את בעיית מערכת היחסים שלי עם קולגה בעבודה והיא הציעה לי דווקא לפנות לגלגיל אהבה שיעזור לי להכין קסם אהבה כדי להביא גבר הביתה, אבל אני אישה שמעולם לא האמינה בקסם, היה לי אין ברירה, ניסיתי, פניתי לגלגיית איות והוא אמר לי שאין שום בעיה שהכל יהיה בסדר תוך שלושה ימים, האקס שלי יחזור אלי תוך שלושה ימים, ד"ר אלבה השליך כישוף באוויר כל קסם איות אחר שלו למקדש בשמי באמצע הלילה. באופן מפתיע, היום השני היה בסביבות הצהריים. 16.00 קיבלתי שיחת טלפון ממספר לא ידוע, בעלי לשעבר התקשר אליי, הייתי כל כך מופתע שעניתי לשיחת הטלפון שלי, כשראיתי שזה בעלי, ניהלנו שיחה ארוכה וכל מה שהוא אמר היה שהוא מצטער . בגלל שהכל לא בסדר, הוא אמר שהוא רוצה שאחזור אליו כדי לאהוב אותי כל כך הרבה יותר. הייתי כל כך מאושרת והלכתי אליו, איך התחלנו לחיות ביחד באושר עד היום. מאז, הבטחתי לשתף את החדשות הטובות שלי עם משחקי אהבה שעובדים בצורה מושלמת ללא שום תופעות לוואי. יש לי כוונה חזקה שמישהו שאני מכיר שיש לו בעיות בזוגיות יכול להיות מועיל לאדם כזה על ידי התייחסות אליו לבדיקת האיות האמיתית והחזקה היחידה שעזרה לי לפתור את בעיית הנישואין שלי. דוא"ל: dralaba3000@gmail.com אתה יכול לשלוח לו דוא"ל אם אתה זקוק לעזרה במערכת היחסים שלך או אחרת. או שתוכל ליצור איתו קשר ב- whatsapp: +2349071995123
כפי ש:
1) משחקי אהבה חוזרים לאהבה אבודה
2) כישוף אהבה אבוד מתאחד עם האקס
3) גירושין
4) תפקידי נישואין
5) מליטה איות
6) שבירת כישופים
7) קידום דירוג משרדים
8.) רוצה להיות בהריון ולהביא את ילדך לעולם.
9) אתה רוצה לספק את אהובך
באמצעות dralaba3000@gmail.com

Mizi Margueron אמר/ה...

צרו קשר עם ד"ר איגינוביה בכדי לפתור את בעיות האהבה או הנישואין שלכם וכולם
עלי למסור את העדות המופלאה הזו, שעדיין מדהימה בעיני עד כה. הייתה לי בעיה עם אשתי לפני שנתיים, מה שהוביל לפרידה שלנו. כשהוא נפרד ממני כבר לא הייתי שלי, הרגשתי ריק כל כך בפנים, אהבתי ומצבי הכלכלי הפכו להיות הגרועים ביותר, עד שחברה קרובה (מרי) סיפרה לי איך קיבלה את משפחתה בחזרה בעזרת ד"ר. איגיבינוביה אז שלחתי לו הודעה וסיפרתי לו על הבעיה ועשיתי את מה שהוא ביקש ממני כדי לקצר את הסיפור, לפני שידעתי מה קורה בעלי התקשר אלי ואמר לי שהוא יחזור אלי תוך יומיים בלבד ו שמחתי כל כך לחזור. יש לנו שני ילדים ביחד ואנחנו מרוצים מעצמנו. תודה לד"ר איגבינוביה על שהצילה את מערכת היחסים שלי והצילה את הבית שלי. המשך בעבודתך הטובה ד"ר איגינוביה, אם אתה מעוניין ליצור עמו קשר ולחזות בברכה כמוני או שאתה עובר חיים קשים וזקוק לעזרה בבעיה כזו, תוכל ליצור קשר עם כתובת הדוא"ל שלו: doctorigbinovia93@gmail.com אתה יכול להתקשר אליו או ל- WhatsApp / Viber בטלפון +12162022709. אל תיקח שום דבר כמובן מאליו

Анна Андреева אמר/ה...

איך החזרתי את בעלי הגרוש בעזרת כישוף האהבה של ד"ר אלאבה... שמי איזבלה איתן. כשקראתי את העדות באינטרנט על איך ד"ר אלאבה, זורק הכישוף הבהיר והחזק ביותר עוזר להחזיר בעל מתגרש, מאהב. תהיתי איך זה יכול להיות נכון, כי רבים איכזבו אותי בעבר ללא כל תוצאה. פשוט שחררתי את הפוסט והסתובבתי בפורום. בהודעתי שוב תחת, מישהו פרסם ואמר זורק כישוף מאומת. אחרי שהיא קראה את הדואר, זה היה אותו אדם ד"ר. אלאבה שהיא דיברה עליה. אז אין לי ברירה אלא לבדוק באמת איך הוא עובד. הייתי הרוסה לגמרי כשבעלי האהוב עזב אותי. זה היה כאילו כל העולם שלי נעלם ביגון ובכאב. אני יודע שזה נשמע מוזר, אבל מבין כל מטילי הקסמים שיצרתי קשר, הוא היחיד שהשאיר בי את הרושם שאני כל כך נכון ואמין. יותר מדבריו, הוא החזיר את בעלי והגשים את כל משאלותיי. הוא נאמן עכשיו, הוא שם לב אליי, הוא מציע לי פרחים בכל יום ראשון, ולעתים קרובות אנחנו יוצאים לקולנוע ולמסעדה. בעלי בא אליי והתנצל על העוול שעשה והבטיח שלעולם לא יעשה זאת שוב. מאז הכל חזר לקדמותו. אני ומשפחתי חיים שוב יחד באושר. אני אהיה אסיר תודה לנצח שהפכתי את חיי מהגיהנום לגן עדן! אני מאמין שמי שצריך עזרה צריך לבוא אליו לעזרה. שאלוהים ימשיך להשתמש בך כדי להציל את הפרידה. כל מי שיש לו בעיות זוגיות, בעיות גירושין, מאהב אבוד או בעיות זוגיות כלשהן, ניתן לפנות אליו (dralaba3000@gmail.com). או WhatsApp/Viber him דרך +1(425) 477-2744

shira Elijah אמר/ה...

אני והאקס שלי נפרדנו לפני שנה וחודשיים והייתי בחודש השישי להריון. שנינו אוהבים אחד את השני וזה היה הלם עבורי וזה ממש שבר לי את הלב. ניסיתי להתקשר אליו ושני הקווים נותקו. ניסיתי להשיג אותו ברשתות החברתיות, אבל הוא סילק אותי מהן. ניסיתי להגיע להורים שלו והם אמרו לי שהבן שלהם אמר שהוא לא אוהב אותי ולא רוצה לראות אותי והם לא יודעים מה לא בסדר. בכיתי ובכיתי כל יום כי אהבתי אותו מאוד. עד שילדתי ​​והתינוק היה בן שנה, לא הצלחתי להחזיר את אהבתי. שוב, התבלבלתי. אני לא יודע מה לעשות וגם איבדתי את העבודה ואין לי כסף לטפל בתינוק. הייתי אומלל בחיים אז בכיתי לאחותי וסיפרתי לה את הבעיה שלי ואמרתי שהיא יודעת על כישוף עוצמתי של דר אפאטה שעוזר לה כשהיא לא הצליחה להיכנס להריון. יצרתי איתו קשר במייל והוא אמר שהוא יעזור לי ואמר לי שאישה שמה כישוף על בעלי ואמרה שהוא יעזור לי לשבור את הכישוף כדי שבעלי יחזור אליי לנצח והדבר יהיה שלי. זו הייתה הפתעה גדולה עבורי שכל מה שהוא אמר קרה. בעלי מיד חזר אלי ואמר לי לסלוח לו. תודה רבה למטיל הקסמים החזק והאמיתי הזה. אני מתפלל שהוא יחיה זמן רב ויעשה עוד מהעבודה הנפלאה שלו. אם יש לך בעיה שמטרידה אותך בחיים, עליך ליצור קשר עם שחקן הכישוף החזק הזה! הוא יכול לעזור לך. הוא לא יאכזב אותך, אתה יכול להגיע אליו דרך כתובת ה-gmail: drapata4@gmail.com או שאתה יכול להשיג אותו דרך הוויבר/וואטסאפ שלו: +1(425) 477-2744

Naomisamuel אמר/ה...

היי חברים, אני נעמי סמואל, אני חדשה כאן אני לא יודעת איך הדברים עובדים כאן, אבל קראתי כאן תגובות טובות ואוסיף קצת מהחיים שלי כי זה יהיה שימושי עבור רבים. אנחנו כאן, מחפשים תשובות ומערכות יחסים לפתרון בעיות. הייתי במערכת יחסים עם סמול ארבע שנים, הוא נפרד ממני, עשיתי הכל כדי להחזיר אותו, אבל הכל היה לשווא, כל כך רציתי אותו בגלל האהבה שיש לי לבעלי, ביקשתי ממנו על כל מה שהבטחתי, אבל הוא סירב. הסברתי את הבעיה של מערכת היחסים שלי עם עמית לעבודה והיא הציעה לי לפנות אל מטיל אהבה שיוכל לעזור לי לעשות כישוף אהבה כדי לקבל גבר הביתה, אבל אני אישה שמעולם לא האמינה בקסם, היה לי אין ברירה, ניסיתי, יצרתי קשר עם מטיל כישוף והוא אמר לי שאין בעיה שהכל יהיה בסדר תוך שלושה ימים, האקס שלי יחזור אליי תוך שלושה ימים, ד"ר אפטה זרק כישוף באוויר ו כל קסם כתיב אחר שלו למקדש בשמי באמצע הלילה. באופן מפתיע, היום השני היה בסביבות הצהריים. 16.00 קיבלתי טלפון ממספר לא ידוע, בעלי לשעבר התקשר אליי, כל כך הופתעתי שעניתי לטלפון שלי, כשראיתי שזה בעלי, הייתה לנו שיחה ארוכה וכל מה שהוא אמר זה שהוא מצטער . כי הכל היה לא בסדר, הוא אמר שהוא רוצה שאחזור אליו כדי לאהוב אותי כל כך הרבה יותר. כל כך שמחתי והלכתי אליו, איך התחלנו לחיות יחד באושר עד היום. מאז, הבטחתי לחלוק את החדשות הטובות שלי עם משחקי אהבה שעובדים בצורה מושלמת ללא תופעות לוואי. יש לי כוונה חזקה שמישהו שאני מכיר שיש לו בעיות בזוגיות יכול להועיל לאדם כזה בכך שהוא מפנה אליו את בודק האיות האמיתי והחזק היחיד שעזר לי לפתור את בעיית הנישואים שלי. email:drapata4@gmail.com אתה יכול לשלוח לו אימייל אם אתה צריך עזרה במערכת היחסים שלך אתה יכול לפנות אליו ב-whatsapp ו-viber עם המספר הזה: (+66 81 302 8552)

Naomisamuel אמר/ה...

אני ובעלי לשעבר נפרדנו לפני שנה וחודשיים והייתי בחודש השישי להריוני. שנינו אוהבים אחד את השני וזה היה הלם עבורי וזה ממש שבר לי את הלב. ניסיתי להתקשר אליו ושני הקווים נותקו. ניסיתי להשיג אותו ברשתות החברתיות, אבל הוא סילק אותי מהן. ניסיתי להגיע להורים שלו והם אמרו לי שהבן שלהם אמר שהוא לא אוהב אותי ולא רוצה לראות אותי והם לא יודעים מה לא בסדר. בכיתי ובכיתי כל יום כי אהבתי אותו מאוד. עד שילדתי והתינוק היה בן שנה, לא הצלחתי להחזיר את אהבתי. שוב, התבלבלתי. אני לא יודע מה לעשות וגם איבדתי את העבודה ואין לי כסף לטפל בתינוק. הייתי אומללה בחיים אז בכיתי לאחותי וסיפרתי לה את הבעיה שלי ואמרתי שהיא יודעת על כישוף עוצמתי של ד"ר אפטה שעוזר לה כשהיא לא יכלה להיכנס להריון. יצרתי איתו קשר במייל והוא אמר שהוא יעזור לי ואמר לי שאישה עשתה כישוף על בעלי ואמרה שהוא יעזור לי לשבור את הכישוף כדי שבעלי יחזור אליי לנצח והדבר יהיה שלי. זו הייתה הפתעה גדולה עבורי שכל מה שהוא אמר קרה. בעלי מיד חזר אלי ואמר לי לסלוח לו. תודה רבה למטיל הקסמים החזק והאמיתי הזה. אני מתפלל שהוא יחיה זמן רב ויעשה עוד מהעבודה הנפלאה שלו. אם יש לך בעיה שמטרידה אותך בחיים, עליך ליצור קשר עם שחקן הכישוף החזק הזה! הוא יכול לעזור לך. הוא לא יאכזב אותך, אתה יכול להגיע אליו דרך כתובת ה-gmail: drapata4@gmail.com או שאתה יכול להשיג אותו דרך הוויבר / WhatsApp שלו:(+66 81 302 8552)

מקום אמר/ה...

אני לא מבזבז את הזמן הפנוי שלי בצפייה בסרטים אבל אני אוהב לקרוא תוכן ברשת ולהתעדכן מרוב הטכנולוגיות העדכניות.

Herut אמר/ה...

לאחר שנים רבות של נישואים בעלי מגיש בקשה לגירושין בגלל המזכירה החדשה שלו שהתקבלה לעבודה לפני כמה חודשים. האישה הזו הפנתה את בעלי נגדי וכל משפחתו וכולנו היינו מבולבלים איך היא עשתה את זה. חמותי התקשרה לבעלי מספר פעמים לבוא לפגישה המשפחתית על בסיס קבוע, אבל הוא תמיד סירב. הוא אמר שהוא היה עיוור כל השנים האלה ועכשיו הוא רואה שאני לא האישה בשבילו אחרי 5 ילדים. אני בבית של אמא שלי עם הילדים שלי כבר 3 חודשים, רק לפני שבוע אחרי שחיפשתי עזרה לעצור את הגירושים ולהחזיר את בעלי אליי. מטיל הקסמים אמר שבעלי יחפש אותי בעוד 24 שעות שכל קשר מרושע שהמזכירה החדשה יצרה בינה לבין בעלי יישבר.
בזמן שאני כותבת את התגובה הזו, בעלי מגיע לבית של אמי בבוקר ובערב כדי להתנצל, הוא פיטר את המזכירה. זה היה מזעזע שבעלי יעשה את זה לי ולילדים שלנו. תודה לכומר על טקס אהבה מושלם שהרס את התוכנית של המזכירה המרושעת והפגיש אותנו שוב. מאז מעולם לא נתקלנו בבעיות במערכת היחסים או בכל בעיה כלשהי. voodooconnect60@gmail.com  או +2348097014925 ב-WhatsApp כדי ליצור קשר עם וודו אדון כדי לעזור לך למצוא פתרונות ולפתור כל סוג של בעיה שפוקדת אותך.

KEREN LOEWE אמר/ה...

אני רק רוצה לנצל הזדמנות נוספת להעיד מה שוב עשה עבורי ה-Voodoo Lord הנהדר הזה. כשפניתי אליו לראשונה הוא עזר לי להחזיר את השלווה, האהבה והאושר לנישואין שלי בכך שהכניס אותי להריון וגם גרם לבעלי להפסיק לבגוד ולהתחיל להתנהג באחריות. ועכשיו הוא פשוט גרם לבעלי לקבל את הקידום הממושך שלו במקום עבודתו עם הטבות נוספות. עכשיו זו רמה נוספת של אושר במשפחה שלי בגלל מטיל הכישוף הנהדר, העוצמתי והיעיל הזה. פנו אליו עכשיו ובקשו ממנו עזרה בפרטי ההתקשרות שלו voodooconnect60@gmail.com תוכלו גם להשתמש בוואטסאפ + 234 8097014925... הוא מסוגל לעשות פלאים, הוא עשה לי פלאים שוב בפעם השנייה.

Marganita Geller אמר/ה...

רוב האנשים בימינו סובלים וסובלים מכאבים במערכות היחסים השונות שלהם ובבריאותם מכיוון שקשה לוותר על האהבה האמיתית שלהם, לפעמים אנחנו מעמידים פנים שהכל בסדר אבל זה לא. כדי שיהיה לנו אדם אהוב, אנחנו גם מנסים למצוא שמחה ואושר דרך הקשר שיצרת במהלך השנים. וודו לורד כאן כדי לעזור לגוף שבור הלב והחולה עם הקסמים העוצמתיים שלו. הוא מסוגל לשקם חיי אהבה שנעלמו. איש הקשר שלו הוא voodooconnect60@gmail.com, Whatsapp +2348097014925. אני ממליץ לאנשים עם זוגיות או בעיות זוגיות וגם בריאות לפנות אליו בהקדם האפשרי. הוא גם עזר לאלה שהפניתי למצוא פתרונות לבעיות שלהם. הוא כל כך אמיתי וישר. אין לך מה להפסיד כשאתה יוצר איתו קשר, אז חפש את העזרה הזו עכשיו.

Chava Edelman אמר/ה...

אני סובל ממחלת (HERPES VIRUS) בארבע השנים האחרונות והיו לי כאבים מתמידים, במיוחד בחלקים הפרטיים שלי. במהלך השנה הראשונה, האמנתי באלוהים שיום אחד אתרפא. המחלה הזו התחילה להסתובב בכל הגוף שלי ואני לוקחת טיפול מהרופא שלי, לפני כמה שבועות הלכתי לחפש באינטרנט אם אני יכול לקבל מידע לגבי מניעת המחלה הזו, בחיפוש שלי ראיתי עדות של מישהו שנרפאה מ(HERPES VIRUS) על ידי גבר בשם וודו לורד והיא נתנה את כתובת האימייל ומספר הוואטסאפ של האיש הזה והמליצה לאנשים עם מחלה קשה ליצור איתו קשר שהוא עזר לה לרפא את הסרטן שלה לפני יותר מ-5 שנים ואת הסרטן מעולם לא חזרה והיא נרפאה לחלוטין. אז כתבתי לאדון הוודו וסיפרתי לו על (נגיף הרפס) שלי, הוא אמר לי לא לדאוג שאני עומד להירפא. אף פעם לא האמנתי בזה, אבל נאלצתי לעבור נסיון כי אני מעריך את חיי ואת הבריאות והנוחות שלי מאוד. אחרי כל ההליכים והתרופות שנתן לי האיש הזה, כמה שבועות לאחר מכן התחלתי לחוות שינויים בכל הגוף שלי ואדון הוודו הבטיח לי שנרפאתי. לאחר זמן מה הלכתי לרופא שלי בבית החולים כדי לאשר אם נרפאתי לבסוף וזה אושר רפואית שנרפאתי והרופא שלי הופתע מאוד. אז אני יכול לייעץ באומץ לכל גוף שנאבק בכל סוג של מחלה ליצור קשר עם אדון הוודו. דוא"ל:::: voodooconnect60@gmail.com, WhatsApp: +2348097014925

Dafna אמר/ה...

אחרי 3 שנים של נישואים כושלים בעלי השאיר אותי עם 3 ילדים והחיים שלי נהרסו. רציתי לסיים את זה, כמעט התאבדתי כי הייתי כל כך בדיכאון. הייתי כל כך מדוכא רגשית כל הזמן הזה והחיים נראו חסרי משמעות. ביום גורלי אחד, תוך כדי גלישה באינטרנט, נתקלתי בכמה עדויות על וודו לורד, יש אנשים שהעידו שהוא החזיר את האקס שלהם, אחרים העידו שהוא שיקם את הרחם ומרפא מחלות בעזרת צמחי המרפא שלו. התעניינתי יותר בפיוס עם בעלי שאדון הוודו איפשר תוך 3 ימים. עכשיו בעלי חזר ומאז אנחנו חיים באושר. כאן אני משאיר את איש הקשר שלו לכל מי שצריך פתרון לכל סוג של בעיה. דואר אלקטרוני: voodooconnect60@gmail.com, התקשר/ווטסאפ: +234 8097014925