יום שני, 29 בפברואר 2016

ירידה לצורך עליה

בעוד כחודש יעלה ארכיון המדינה את האתר החדש שלו. עד אז, אפשר לבקר באתר הישן, ולהתרשם שיש מקום לשיפור.

במרץ 2012 קבעה ממשלת ישראל שעל ארכיון המדינה לבצע שורה של צעדי רפורמה, על-מנת לעמוד במשימות ראויות לארכיון במאה ה-21. גולת הכותרת היא הוצאת תיקי האוספים מן המחסן לאתר אינטרנט שבו כל מבקר מחפש, מוצא, וקורא (או מקשיב, או צפוה).  ואכן, מאז ננקטו שורה של צעדים, ובוצעו שורה של משימות, שנועדו לאפשר את רעיון הארכיון המקוון. 

בשבועות הקרובים יהיה עלינו להתמקד בלעדית בהכנות המרובות והמורכבות למעבר לשיטת עבודה מקוונת. בתקופה זאת יהיה עלינו להמעיט או לחדול מפעולות שאינן תורמות ישירות למשימה הראשית - כולל העלאת חומרים לבלוג. אנחנו מקווים לחזור במשנה מרץ בערך בראשית מאי. עד אז אנו מבקשים את סבלנות הקוראים. 

2 comments:

Sjoberg Anna אמר/ה...

אני חווה תוצאה מיידית בתוך 3 ימים של אהבה חלק איות קסם שהושק בשמי על ידי אצן Dr.oduduwa, הייתי נואשות המבקשים פתרון מיידי כדי להחזיר שותף אהבה לשעבר. ניסיתי כל כך הרבה אהבה אחרים גלגלית האיות באינטרנט אף אחד מהם לא היה מסוגל לעזור לי, עד חבר תרזה יעץ לי במקום מגע אמיתי קסם קסם קסם אהבה בשם Dr.Oduduwa, נתתי לו ניסיון אחרון לשלוח הודעה ל צור קשר עם Dr.Oduduwa כתובת דוא"ל באמצעות:
(dr.oduduwaspellcaster@gmail. com)
היום אני מאוד שמחה להעיד כי סיפור האהבה שלי יש שינוי לטוב. בעלי לשעבר חוזר הביתה אתמול אחרי כמה חודשים של ניתוק. Dr.Oduduwa קסם קסם קסם הוא עובד חזק אמיתי באופן מיידי בתוך 3 ימים של אהבה חלק איות ההפעלה. זה עובד כמו קסם בשבילי לשחזר בחזרה אהבה אבודה אמון לתוך בית הנישואין. אני מאוד ממליץ Oduduwa אהבה ערוץ האיות לכל מי שרוצה להתפייס עם שותף אהבה לשעבר, גם קסם כישוף האהבה כדי לשחזר נשואים שבורים, אהבה חלק להחזיר את אהבה לשעבר שותף אכפתיות קסם קסם אהבה לגלות אהבה אמיתית חדשה. Dr.Oduduwa קסם אהבה חלק עבודה תוצאה מיידית שחזור של אהבה אבודה להחזיר אמון בחזרה לתוך מערכת היחסים הנישואין.
היום אני שמח לחלוק איתכם ואני בכנות יעץ לך לשלוח הודעה ליצירת קשר עם Dr.Oduduwa אישי WhatsApp לא: +79268011965

Susanne Købsted Thøgersen אמר/ה...

הופרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה שום תקשורת בינינו. המליצו לי על ידי משפחות וחברים לשחרר לשכוח מנישואין ולהמשיך בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. סבלתי כל כך מכאבים ובלבול עד שקראתי המלצה באינטרנט על האופן שבו דריגבינוביה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לסיים גירושין ולהחזיר את אהובם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. עלי ליצור קשר מיד עם דריגבינוביה כעבור כמה דקות. הוא ענה לי ונתן הוראות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת כעבור יומיים לאחר הריטואל, הכישוף משנה את חיי סביב בעלי שלא תקשר איתי יותר מזה. שנתיים התקשרו אליי באמצע הלילה בבכי והתנצלו שזו עבודתם של השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה ולכן אני סולח לו. עכשיו הנישואין שלי נמצאים כעת באיזון. דריגינוביה ריטואל עבד נהדר ונישואיי חזקים יותר מבעבר, ושום דבר אינו יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר תקווה עד שקשרתי עם דריגינוביה, האיש האמיתי שעזר לי להחלים את הנישואין השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואין שלך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא או היא יאהבו אותך בתמורה, יש לך אתגר בחיים שלך, תבנית הכישוף של דריגבינוביה היא הפיתרון והתשובה לבעיה שלך, whatsapp או התקשר אליו עכשיו: +2348144480786 או צרו איתו קשר עוד היום בדוא"ל doctorigbinovia93@gmail.com אל תיתן לאף אחד לקחת ממך את בן / בת הזוג שלך