יום רביעי, 21 בספטמבר 2016

יִגָאֵל ידין מציע להוציא את הנח"ל מהשדות

סגן ראש הממשלה יִגָאֵל ידין. מאחוריו ראש הממשלה מנחם בגין ושר האוצר שמחה ארליך. ישיבת הכנסת, 27.9.1978. צלם יעקב סער, לע"מ

באוגוסט 1948 הוקמה יחידת הנח"ל - נוער חלוצי לוחם - יחידה שנועדה לשלב שירות צבאי והתיישבות חקלאית. עד 1980 הקימה היחידה למעלה מתשעים היאחזויות נח"ל שחלק גדול מהן הפכו במרוצת השנים ליישובים אזרחיים. במשך הזמן, עם ההתקדמות הרבה בהתיישבות החקלאית בישראל, החלו לעלות רעיונות שיש לשנות את אופי פעילותו של הנח"ל.
בנובמבר 1977, בוועידה ה-13 של ההסתדרות הכללית, נאם נציג ד"ש (התנועה הדמוקרטית לשינוי) יגאל בן-נון (לשעבר חבר "הפנתרים השחורים") וקרא להפנות את גרעיני הנח"ל להתיישבות קבע בערי פיתוח: "גרעינים אלה יהוו תשתית חברתית בריאה צעירה ודינמית שתקלוט מתיישבים מבחוץ ותהווה עתודה למנהיגות מקומית בעתיד".
מנהיג תנועת ד"ש, סגן ראש הממשלה יגאל ידין (שהיה אחראי לתחום שיקום השכונות), תמך בגישה שיש להפנות חלק מגרעיני הנח"ל לעיירות הפיתוח ושלח מכתב בעניין זה לשר הביטחון עזר ויצמן אליו צירף את נאומו של בן-נון (תיק גל-7824/9):

יש לציין שלימים שינה הנח"ל את אופי פעילותו והוא משתתף היום בפעילות קהילתית בעיירות פיתוח לצד המשך פעילותו בהתיישבות החקלאית.

5 תגובות:

phim sex אמר/ה...

, phim ses viet
, phim sexi viet nam
, phim xet cua viet nam
, phimsexy viet nam
, pim set viet
, phim set vien nam
phim 3x viet nam 2016  ,
This is really very nice blog and so informative. Thanks a lot for sharing this article.

Henry Jones אמר/ה...

Such an amazing blog post….very informative also…. I gain a lot of information from this..thanks for sharing it..
Book online bus ticket from Redbus

Laura Antonio אמר/ה...

קראתי תגובה מקוונת של עיתונאית מבוססת קליפורניה מגלה כיצד היא מוצאת חבר (אהבה אמיתית) 3 חודשים לאחר שהחבר שלה לשעבר נפרד. אני שולח הודעת דוא"ל ליצירת קשר עם אותו ד"ר אודודואה מכיוון שיש לי כוונות עוצמתיות אלה שהדברים יעבדו עבורי, האמנתי בעדויות שהן הוכחות מהחיים האמיתיים. הבנתי שזה יהיה טוב לשתף כאן כיוון שאני יודע שזה יעורר גם אחרים.
למזלי מספיק נתקלתי בדוא"ל של Dr.Oduduwa (dr.odduwaspellcaster@gmail. com) ליצירת קשר שנמצא בקטע של תגובה בבלוג. היום אני מעיד בשמחה ובאושר בלבי לשתף את המאמר הזה לעולמי ... זה אחד הרגע הכי משמח בחיי. ד"ר אדודואה הוא הכישוף האמיתי הגדול-אהבה, ארגן כישוף מטעמי כדי לשחזר את בעלי לשעבר בעזרת כישוף הקסם והכישוף שלו. בעבר ניסיתי ייעוץ איות של גלגל כישוף אחר לא עובד בשבילי, הם דורשים כסף, אבל Oduduwa זה כישוף אהבה בשבילי בלי לבקש ממני לשלם עבור שירותיו. זו תוצאה מיידית אמיתית ומדהימה.
אני נשואה מעל 6 שנים וזה היה כל כך נורא כי בעלי ממש בוגד בי וחיפשתי גירושין, נפרדנו לפני ארבעה חודשים וחזרנו שוב אחרי כל כך הרבה התחננות עם מתנות אהבה נחמדות. אני כל כך אוהבת את הגבר של בעלי, לא יכולתי לעשות שום דבר כדי לפגוע בו או לגרום לו להרגיש יותר רע איתי .. פשוט רציתי שהוא יחזור שיבטוח בי לנצח. היום שנינו חיים באושר יחד לאחר שאודודואה השיק כישוף אהבה בשמי.
אני משמח תודה ומודה לאיש הגדול הזה אודודווה. בהתחלה חששתי מספק, אבל אני מנסה את זה וזה יעבוד לטובתי. אני בטוח שזה יעבוד גם לך, 100% בטוח.
צרו עימו קשר באמצעות תביעתו האישית (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
יש לו את הכוחות לפתור את בעיות היחסים הבאות:
* לחשי אהבה Win-Back אהוב לשעבר
איות קסם הצלחה וקידום
* קסם מזל - כוכב עסקים
* הגנה וחיים ארוכים,
* רזולוציית קללה, הגדלת פין ושד.
* טיהור רוחני, שריפת שומנים,
* קסם פוריות - פירות של נשים,
* מגילת גזרות, איות בוטיק ומחשבי משחק
אותו מאמר שקראתי ברשת הציל את קשרי הנישואין שלי מגירושים, קראתי ויצרתי קשר בדוא"ל כדי לתקשר עם Dr.Oduduwa לקבלת עזרה באמצעות: (dr.oduduwaspellcaster@gmail. Com)

ALIZA ACHAZYAH אמר/ה...

היי חברים, אני איזבלה אית'ן, אני חדש כאן אני לא יודע איך הדברים עובדים כאן, אבל קראתי כאן תגובות טובות ואוסיף מעט מחיי כי זה יהיה שימושי עבור רבים מ אותנו כאן, מחפשים תשובות ופתרון מערכות יחסים. הייתי במערכת יחסים עם אוול במשך ארבע שנים, הוא נפרד ממני, עשיתי הכל כדי להחזיר אותו, אבל הכל היה לשווא, כל כך רציתי אותו בגלל האהבה שיש לי לבעלי, שאלתי אותו על כל מה שהבטחתי, אבל הוא סירב. הסברתי את בעיית מערכת היחסים שלי עם קולגה בעבודה והיא הציעה לי דווקא לפנות לגלגיל אהבה שיעזור לי להכין קסם אהבה כדי להביא גבר הביתה, אבל אני אישה שמעולם לא האמינה בקסם, היה לי אין ברירה, ניסיתי, פניתי לגלגיית איות והוא אמר לי שאין שום בעיה שהכל יהיה בסדר תוך שלושה ימים, האקס שלי יחזור אלי תוך שלושה ימים, ד"ר אלבה השליך כישוף באוויר כל קסם איות אחר שלו למקדש בשמי באמצע הלילה. באופן מפתיע, היום השני היה בסביבות הצהריים. 16.00 קיבלתי שיחת טלפון ממספר לא ידוע, בעלי לשעבר התקשר אליי, הייתי כל כך מופתע שעניתי לשיחת הטלפון שלי, כשראיתי שזה בעלי, ניהלנו שיחה ארוכה וכל מה שהוא אמר היה שהוא מצטער . בגלל שהכל לא בסדר, הוא אמר שהוא רוצה שאחזור אליו כדי לאהוב אותי כל כך הרבה יותר. הייתי כל כך מאושרת והלכתי אליו, איך התחלנו לחיות ביחד באושר עד היום. מאז, הבטחתי לשתף את החדשות הטובות שלי עם משחקי אהבה שעובדים בצורה מושלמת ללא שום תופעות לוואי. יש לי כוונה חזקה שמישהו שאני מכיר שיש לו בעיות בזוגיות יכול להיות מועיל לאדם כזה על ידי התייחסות אליו לבדיקת האיות האמיתית והחזקה היחידה שעזרה לי לפתור את בעיית הנישואין שלי. דוא"ל: dralaba3000@gmail.com אתה יכול לשלוח לו דוא"ל אם אתה זקוק לעזרה במערכת היחסים שלך או אחרת. או שתוכל ליצור איתו קשר ב- whatsapp: +2349071995123
כפי ש:
1) משחקי אהבה חוזרים לאהבה אבודה
2) כישוף אהבה אבוד מתאחד עם האקס
3) גירושין
4) תפקידי נישואין
5) מליטה איות
6) שבירת כישופים
7) קידום דירוג משרדים
8.) רוצה להיות בהריון ולהביא את ילדך לעולם.
9) אתה רוצה לספק את אהובך
באמצעות dralaba3000@gmail.com

Латинка Васиљковић אמר/ה...

צרו קשר עם ד"ר איגינוביה בכדי לפתור את בעיות האהבה או הנישואין שלכם וכולם
עלי למסור את העדות המופלאה הזו, שעדיין מדהימה בעיני עד כה. הייתה לי בעיה עם אשתי לפני שנתיים, מה שהוביל לפרידה שלנו. כשהוא נפרד ממני כבר לא הייתי שלי, הרגשתי ריק כל כך בפנים, אהבתי ומצבי הכלכלי הפכו להיות הגרועים ביותר, עד שחברה קרובה (מרי) סיפרה לי איך קיבלה את משפחתה בחזרה בעזרת ד"ר. איגיבינוביה אז שלחתי לו הודעה וסיפרתי לו על הבעיה ועשיתי את מה שהוא ביקש ממני כדי לקצר את הסיפור, לפני שידעתי מה קורה בעלי התקשר אלי ואמר לי שהוא יחזור אלי תוך יומיים בלבד ו שמחתי כל כך לחזור. יש לנו שני ילדים ביחד ואנחנו מרוצים מעצמנו. תודה לד"ר איגבינוביה על שהצילה את מערכת היחסים שלי והצילה את הבית שלי. המשך בעבודתך הטובה ד"ר איגינוביה, אם אתה מעוניין ליצור עמו קשר ולחזות בברכה כמוני או שאתה עובר חיים קשים וזקוק לעזרה בבעיה כזו, תוכל ליצור קשר עם כתובת הדוא"ל שלו: doctorigbinovia93@gmail.com אתה יכול להתקשר אליו או ל- WhatsApp / Viber בטלפון +12162022709. אל תיקח שום דבר כמובן מאליו