יום שני, 29 בפברואר 2016

ירידה לצורך עליה

בעוד כחודש יעלה ארכיון המדינה את האתר החדש שלו. עד אז, אפשר לבקר באתר הישן, ולהתרשם שיש מקום לשיפור.

במרץ 2012 קבעה ממשלת ישראל שעל ארכיון המדינה לבצע שורה של צעדי רפורמה, על-מנת לעמוד במשימות ראויות לארכיון במאה ה-21. גולת הכותרת היא הוצאת תיקי האוספים מן המחסן לאתר אינטרנט שבו כל מבקר מחפש, מוצא, וקורא (או מקשיב, או צפוה).  ואכן, מאז ננקטו שורה של צעדים, ובוצעו שורה של משימות, שנועדו לאפשר את רעיון הארכיון המקוון. 

בשבועות הקרובים יהיה עלינו להתמקד בלעדית בהכנות המרובות והמורכבות למעבר לשיטת עבודה מקוונת. בתקופה זאת יהיה עלינו להמעיט או לחדול מפעולות שאינן תורמות ישירות למשימה הראשית - כולל העלאת חומרים לבלוג. אנחנו מקווים לחזור במשנה מרץ בערך בראשית מאי. עד אז אנו מבקשים את סבלנות הקוראים. 

תגובה 1:

Maria Andrea אמר/ה...

אני חווה תוצאה מיידית בתוך 3 ימים של אהבה חלק איות קסם שהושק בשמי על ידי אצן Dr.oduduwa, הייתי נואשות המבקשים פתרון מיידי כדי להחזיר שותף אהבה לשעבר. ניסיתי כל כך הרבה אהבה אחרים גלגלית האיות באינטרנט אף אחד מהם לא היה מסוגל לעזור לי, עד חבר תרזה יעץ לי במקום מגע אמיתי קסם קסם קסם אהבה בשם Dr.Oduduwa, נתתי לו ניסיון אחרון לשלוח הודעה ל צור קשר עם Dr.Oduduwa כתובת דוא"ל באמצעות:
(dr.oduduwaspellcaster@gmail. com)
היום אני מאוד שמחה להעיד כי סיפור האהבה שלי יש שינוי לטוב. בעלי לשעבר חוזר הביתה אתמול אחרי כמה חודשים של ניתוק. Dr.Oduduwa קסם קסם קסם הוא עובד חזק אמיתי באופן מיידי בתוך 3 ימים של אהבה חלק איות ההפעלה. זה עובד כמו קסם בשבילי לשחזר בחזרה אהבה אבודה אמון לתוך בית הנישואין. אני מאוד ממליץ Oduduwa אהבה ערוץ האיות לכל מי שרוצה להתפייס עם שותף אהבה לשעבר, גם קסם כישוף האהבה כדי לשחזר נשואים שבורים, אהבה חלק להחזיר את אהבה לשעבר שותף אכפתיות קסם קסם אהבה לגלות אהבה אמיתית חדשה. Dr.Oduduwa קסם אהבה חלק עבודה תוצאה מיידית שחזור של אהבה אבודה להחזיר אמון בחזרה לתוך מערכת היחסים הנישואין.
היום אני שמח לחלוק איתכם ואני בכנות יעץ לך לשלוח הודעה ליצירת קשר עם Dr.Oduduwa אישי WhatsApp לא: +79268011965